Przejdź do treści

Zapisz się na bezpłatny webinar
"Jak zabezpieczać powietrze w pomieszczeniach zamkniętych?"

27 października 2020, wtorek, godz. 13.00

Obecna sytuacja związana z SARS-CoV-2 sprawia, że nie czujemy się bezpiecznie w miejscach w których przebywa wiele osób. Powietrze w pomieszczeniach zamkniętych to największe zagrożenie dla ludzi - jest siedliskiem wirusów, bakterii i grzybów. Obecnie niewiele firm korzysta z bardziej zaawansowanych zabezpieczeń, niż dezynfekcja rąk czy noszenie masek w biurze. Liczba zarażeń koronawirusem nieustannie rośnie. Ze względu na niepewną sytuację, warto zadbać o bezpieczne oddychanie w przestrzeniach zamkniętych. Bezpieczeństwo pracowników przebywających w biurach, interesantów w poczekalniach czy młodzieży w szkołach powinno być priorytetem.

Jakie rozwiązania “anty COVIDowe” są dostępne na rynku?
Jak zminimalizować ryzyko zakażeń?
Jak działa technologia dezynfekcji powietrza?
Dlaczego warto stosować takie urządzenia?
Co z ozonem, który jest szkodliwy dla ludzi?

Formularz zapisów

Prezenter

Przemysław Sadowski

Prezes Zarządu spółki Aparatura Medyczna i Kierownik projektów badawczych, odpowie na powyższe pytania i zaprezentuje innowacyjną technologię do sterylizacji powietrza, która nie naraża osób znajdujących się w otoczeniu urządzenia.

Webinar odbędzie się na platformie Clickmeeting. Po zapisaniu się, dzień przed webinarem otrzymasz link do strony z pokojem webinarowym.