Przejdź do treści

O NAS

misja

„Dążymy do rozwoju innowacyjnych technologii, które wspierają koncepcję lepszej jakości życia mieszkańców”

Zgodnie z misją naszej firmy tworzymy produkty oraz e-usługi, z których będą korzystać mieszkańcy. Tak szeroki zakres odbiorców jest ogromnym wyzwaniem i zobowiązuje nas do projektowania systemów w taki sposób, aby były przyjaznym i użytecznym narzędziem dla wszystkich.

Tworzymy pomosty komunikacyjne pomiędzy samorządami, przedsiębiorstwami i mieszkańcami, których zadaniem jest nie tylko rozwiązywanie problemów, ale również podnoszenie bezpieczeństwa i komfortu życia.

DZIAŁALNOŚĆ

AMM Systems rozpoczął swoją działalność w 2008 roku jako startup SISMS.pl. Wówczas stworzyliśmy pierwszy w Polsce dedykowany dla JST system masowego powiadamiania mieszkańców. Jakość naszych usług wzbudziła zaufanie i chęć współpracy z nami kolejnych klientów – administracji publicznej i podmiotów świadczących usługi na rzecz mieszkańców, dla których stworzyliśmy nowe autorskie oprogramowania.

Spółka rozwijając swoją działalność badawczo-rozwojową w zakresie innowacyjnych technologii, m.in. IoT, kreuje nowe rozwiązania dla podmiotów z różnych branż. Rozszerzenie działalności zdecydowało o zmianie nazwy spółki z SISMS Sp. z o.o. na AMM Systems Sp. z o.o. (2019).

Spółkę tworzy zespół utalentowanych ludzi, dzięki którym możemy rozwijać kreatywne i innowacyjne rozwiązania dla Klientów. Fundamentem naszej organizacji jest pielęgnacja wartości wśród pracowników, którzy wzajemnie się wspierają i czują satysfakcję z udziału w realizowanych projektach.

wartości

Nasze wspólne wartości, takie jak zaufanie, praca zespołowa, zaangażowanie, odpowiedzialność i innowacyjność, odzwierciedlają naszą kulturę.

trust

Budujemy ZAUFANIE i UCZCIWOŚĆ w relacjach

Kreujemy atmosferę opartą na szczerej komunikacji, byciu pomocnym i otwartym na feedback.

teamwork

Rozwijamy nasz ZESPÓŁ

Umożliwiamy naszemu zespołowi pracować razem nad kreatywnymi rozwiązaniami i staramy się dawać z siebie jak najwięcej, w każdych okolicznościach, tworząc pozytywną energię i atmosferę przy każdym projekcie.

innovation

Dzielimy się pasją do INNOWACJI

Jesteśmy pasjonatami tworzenia i rozwijania naszych innowacyjnych produktów i usług na rynku.

value customers users viewer
customers

Angażujemy się w sprawy KLIENTÓW

Dbamy o zrozumienie oczekiwań i potrzeb naszych klientów, budując szyte na miarę rozwiązania oraz wspierając udane wdrożenia.